HAKKIMIZDA

Flexajans ile matbaacılık alanında hizmet veren firmamızın kampanya sitesi olarak

www.istedavetiyeci.com.tr'yi hizmetinize sunuyoruz.

Hizmetlerini online ve mağaza üzerinden sunan firmamız davetiye siparişlerinizi web sitemizde ürünlerin yanında belirtilen süre içerisinde sizlere teslim etmektedir.

Hayatınızın en özel gününde davetiyenizin kusursuz olması bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden firmamız müşteri memnuniyeti önceliği ile hareket etmektedir.

2011 yılından bu yana biz de, binlerce çiftimizin en özel gününde onların davetlerine çağrı yaptıkları davetiyeleri titizlik ile hazırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Davetiye üretiminin her aşamasını kendi bünyesinde takip eden firmamız, müşterilerimizin bizimle temasa geçtiği ilk andan, tasarım süreci, baskı ve kargo aşamalarına kadar titizlik ve tam bir koordinasyon ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin sipariş  isteklerini mesai saatleri içinde en kısa sürede yanıtlayan firmamız, baskı işlemlerini de 4-5 iş gün içinde tamamlayıp size en kısa sürede ulaşması için anlaşmalı kargo şirketlerimizle kapınızın önüne kadar ışık hızında ulaştırıyoruz.

Sipariş süreçlerinde müşterilerimizle karşılıklı yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek tüm hususları göz ardı etmek için firmamız diyaloglarında öncelikle yazılı iletişimi tercih etmektedir.

Hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza eşlik edebilmenin coşkusu ile ömrünüzün her gününün ilk günkü sıcaklık ve heyecan ile geçmesini temenni ediyoruz.

 

Amacımızın Sadece Müşteri Memnuniyeti Olduğunu  Hatırlatıyoruz. 

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v3.2' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/tr_TR/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));