11 Yapay Düğün Çiçeği Önerisi

11 Yapay Düğün Çiçeği Önerisi

28.07.2017
Çiçekler ve buketleri düşünmeye her gelinin zamanı olmuyor maalesef. İşte tamda bu zamanda yapay düğün çiçekleri gördüğün gibi imdadına yetişiyor.

Çiçekler ve buketleri düşünmeye her gelinin zamanı olmuyor maalesef. İşte tamda bu zamanda  yapay düğün çiçekleri gördüğün gibi imdadına yetişiyor. Birçok  düzenlemeleri gerçekçi ve süper ekonomik. Canlı gelin çiçeklerine bütçe ayıramayacaksan yapay gelin çiçekleri kullanabilirsin. Bu yapay çiçekleri, hem gelin çiçeği olarak hemde gelin masa çiçeği olarak kullanman mümkün. Normalde ucuz olan canlı çiçekler düğün zamanı iki katına çıkabiliyor. İşte sana 11 tane gerçek çiçekten ayırt edemeyeceğin yapay çiçek örnekleri vermek istiyorum. İçlerinden beğendiğini seç. Ama dikkat et gelinliğine ve düğün konseptine en uygun olanına karar vermen lazım unutma. Hadi başlayalım.

 

1. Taze Karışım : Yapay düğün çiçeği, muhteşem bir buket. Gelin masa çiçeği olarak kullanılabilir. Bu çiçek gerçek değil ama gerçeğinden ayırt etmek imkansız. Hem ekonomik hemde görüntü ve konstepti ile çok çekici.

 

2. Laleler: Düğün renklerini bağlamak için ne iyi bir yol. Laler yine canlısından ayırt edilemeyecek kadar gerçek duruyorlar. Mason kavonoz yada vazo kullanarak klasik bir çiçek arajmanı üzerinde rustik bir büküm sağlıyor. Sadelik ile zarefeti birleştiriyor. Gelin masa çiçeği olarak kullanabilirsin.

 

3. Star Renkler: Bu eşsiz buketi, çekici bir ahşap kutu içerisine koyarak şıklığını tamamlayabilirsin. Bu konsepte beyaz ve fil dişi renkleri baz alınarak, vurgu için koyu mor tonlar kullanılarak düğün teması tamamlanmış. Tabii sen bu renklere bağlı kalmak zorunda değilsin. Düğün konseptine en uygun olan renkleri birbirine bağlayarak yaptırabilirsin.

4. Sonbahar Esintisi: Eğer düğünün sonbaharda olacaksa, bunun gibi odak noktası sonbahar temalı çiçek kullanabilirsin. Sahte kabak içerisine oturtulan yapay çiçeklerin konsepti gerçekten harika. Detaylar ve farklı dokunuşlarla bu konsepti star yapmak senin elinde.

 

5. Keçe ve Pamuk: İpek çiçekler! Onların masa süsü olarak sahte çiçekler ile çalışmayı tercih eden gelinler için tek seçenek değil. Bu buket keçe ve pamuktan yapılmış. Canlı çiçeklere allerjisi olanlar için harika bir seçenek. Bugüne kadar yapılan yapay çiçek arajmanlarında, benzersiz bir fark yaratarak atağa geçeceğine eminim.

 

6. Güzel Pembeler: Bu bağ bozumu tarzı stiller düğün konseptlerinde klasik bir zarafet sunmakta. Diğer konseptlerle karşılaştırıldığında biraz karışık bir görünümü var. Oluşturulan konsetteki incelikler takdire şayen. İçerisindeki gerçek yaşam görüntüsü ayrı bir hava katmış.

7.Basit Ortancalar: Ortancaların bu basit demet hali düğün için mükemmel bir konsept olmuş. Çiçekler her ne kadar sahte olsada, yuvarlak masa üzerinde güzel bir iz bırakacak. Ayrıca nedime elbiseleri içinde harika bir fikir. Farklı renkler seçerek güzel bir vurgu yapabilirsin.

8. Sonbahar Renkleri: Bu düğün çiçekleri aslında sahte yani yapay. “ Bu gelin buketi taze saplardan yapılmış “ Uzaktan bakan biri bunu söyleyebilir ve bu genel bir yanılgıdır. Teori yanlış ama çiçeğe bakınca gerçeğinden ayırt etmek gerçekten zor. Sonbahar renklerini kullanarak harika bir gelin buketi oluşturabilirsin.

9. Basamaklı Buket: Bu çarpıcı bukete göz atmadan geçme! Eğer düğün çiçeğinin basamaklı olmasını hayal ettiysen, yapay çiçekler kullanarak bunu yapabilirsin. Renkler ve detaylar gerçekten bu konseptte harika kullanılmış.

10.Tatlı Buket: Gerçekmiş gibi görünen yapay düğün çiçekleri için harika bir örnek. Bu buket nefes kesici ve ipek çiçeklerden yapılmış. Verdiğimiz örnekler arasında en iyi parçalardan birisi.Bu gelin çiçeğini saklamak için para ödemek zorunda değilsin en güzel tarafıda bu.

11. Öpücük Topları: Çiftler için harika bir aşk çiçeği! Gelinin kolay taşıyabileceği bir model. Gerçek çiçekten yapılanlar biraz pahalı olabilir. Yapay çiçeklerden yapılmış olanlara sahip olmak daha iyi bir çözüm olacak. Bu gülleri gerçeğinden ayırt etmek neredeyse zor. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

 

https://www.istedavetiyeci.com.tr/

 

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v3.2' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/tr_TR/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));